Sevdamız Türkiye

Geri git   Sevdamız Türkiye > Yaşam - Eğlence Dünyası > Aşk & Sevgi > Aşk Hikayeleri

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Görünüm
Alt 04-05-2010, 10:36 AM   #1
_ra[s]im_
Binbaşı

_ra[s]im_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 167
_ra[s]im_ has a reputation beyond repute_ra[s]im_ has a reputation beyond repute_ra[s]im_ has a reputation beyond repute_ra[s]im_ has a reputation beyond repute_ra[s]im_ has a reputation beyond repute_ra[s]im_ has a reputation beyond repute_ra[s]im_ has a reputation beyond repute_ra[s]im_ has a reputation beyond repute_ra[s]im_ has a reputation beyond repute_ra[s]im_ has a reputation beyond repute_ra[s]im_ has a reputation beyond repute
Standart Öğrencime Aşığım

27 yaşında bir kadın öğretmenim. Uzun bir süre önce bir öğrencimin bana karşı bir şeyler hissettiğini fark ettim. Yada kendi kafamdan böyle bir senaryo yarattım. Ben bazen yaparım bunu ... çünkü aşka aşığım...

Ben de ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Bu duygu büyüdü büyüdü, sonuçta ben de bunalımlar, bocalamalar başladı. Kendimden utanıyordum, bir başkası anlasa ne yapardım?

İnsanların şekillendirdiği ve bizim hiçbir söz hakkımızın olmadığı değer yargıları olmasa bu yaşadığım normal sayılır. Duygular yargılanmamalı ve özgürce yaşanmalı.

Sonuçta benden 10 yaş küçük, tam olgunluğa erişmemiş ama çocukta sayılmayan öğrencime bağlandım. Sanki o dünyamdaki diğer yarımdı. Ölünceye kadar aynı duygularla sevebileceğim tek kişi. Ben onu yalnız bu dünyada değil, öldükten sonra da sevmek isteyen, onun yanından bir saniye bile ayrılmak istemeyen, onu canımdan bir parça gibi gören bir deliyim. Onu dünyanın en güzel yaratığı, en harika varlığı olan bir çılgınım. Onunla bir gelecek imkansız, bunu biliyorum... ama isterdim ki hiç olmazsa ona olan duygularımı kendime rahatça söyleyebileyim...

O, bu sene mezun olacak. Benim onu görebilme şansım büyük ihtimalle hiç yok. O nasıl, ne yapıyor, iyimi, hiçbir zaman öğrenemeyeceğim. Böyle bir olay var mıdır sizce? Konuşamadığım, soramadığım, haber alamadığım, bakamadığım, göremediğim, kendi içimde bile yaşayamadığım aşk, sevgi, ya da her neyse ...

Böyle bir acı var mı? İsterdim ki evlendiğini, mutlu, sağlıklı olduğunu göreyim... onun hayatının her döneminden haberdar olayım, yeter ki o varken ölmüş farz ederek yaşamayayım. Beni anlamıyorsunuz değil mi? Tanrıdan şunu diliyorum; tekrar başka bir hayatta olabilme imkanım olursa, beni onunla aynı şartlarda, aynı yerde, hiç ayrılmamak üzere buluştursun... lütfen beni ve duygularımı anlamaya çalışın.

''Gitsem,geri dönüş yasaklısı,
Kalsam 'AşK'a firari giyinmiş müebbet zanlısı''

" Gönlümsün yaşadım yaşanacak
geri kalan ömrümsün
ayrılıklar olmasında aşkın öldürsün
izin ver hayatında kalayım sonsuza sürsün
dünya aşk görsün "

Gözlerin, gözlerin işte geceler ne ki
İçinde binbir harf var, bu heceler ne ki

♥ Üşüyen yanlarımla sarıldım
hayata yeniden ve yeniden
Hoşçakalı esirgenmiş bir veda sonrasında
hoşça bakamadım kendime ve hoşka kalamadım ♥

_ra[s]im_ isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2010, 05:57 PM   #2
MADDEVİL
Tuğgeneral

MADDEVİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 198
MADDEVİL has a reputation beyond reputeMADDEVİL has a reputation beyond reputeMADDEVİL has a reputation beyond reputeMADDEVİL has a reputation beyond reputeMADDEVİL has a reputation beyond reputeMADDEVİL has a reputation beyond reputeMADDEVİL has a reputation beyond reputeMADDEVİL has a reputation beyond reputeMADDEVİL has a reputation beyond reputeMADDEVİL has a reputation beyond reputeMADDEVİL has a reputation beyond repute
MADDEVİL - MSN üzeri Mesaj gönder

Suan Çok Deisik OLdum

Bilmiyorsan Sus Banlamasinlar....

BU KİŞİ RESMİ PİT10 HAYRANI

AYIK OL

MADDEVİL isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Tags
aşığım, Öğrencime
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Görünüm