Sevdamız Türkiye

Geri git   Sevdamız Türkiye > ~ Film Bölümü ~ > Türkçe Ses Dosyaları, Film Alt Yazıları ve Fragman & Film Tanıtım

Türkçe Ses Dosyaları, Film Alt Yazıları ve Fragman & Film Tanıtım Türkçe ses dosyaları ile filmlerinizi Türkçe'leştirebilirsiniz... TR ses, TR dil, Türkçe ses dosyası, türkçe ses ekle, tr ses indir, dual ses, tr dublaj yap...

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Görünüm
Alt 04-24-2010, 04:03 PM   #1
ConqueR
Yüzbaşı

ConqueR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 230
ConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond repute
ConqueR - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Geleceğe Dönüş / Back To The Future 1 Rüştü asyalı,Yekta kopan seslendirme

Kanal D" den den vhs videoya arkadaşımın 90 lı yıllarda kaydetdiği doktorun sesini dublajlayan SADECE GELECEĞE DÖNÜŞ 3 TE seslendirme yapan,Ustad Rüştü asyalı nın ve Yekta kopanın tüm sitelerde aranıpta bulunamayan, aranan serisinin yok parayla satan yok,vip üyeliği isteyip veren yalvartan kişilere inat hepsini arkadaşım ve benim uzun çabalar sonucu senkronlayabildiğimiz ilk kez buraya blu-ray ripe tam uyumlu senkronlu mp3 ses dosyasını upload ettim. sadece dualarınızı bekliyoruz...1 burdakiler hiç bir sitelerde yok varsada paralıdır.

The Back To The Future Collection (1985) m720p - Spider ın mkv formatına 23.976 fps ile senkronlanmıştır evimde internetim yok o yüzden siteye koymam uzun sürdü kusura bakmayın anti rapidci olduğum için ve paralı upload sitelerini sevmediğim için herkes yararlansın diye bana göre en kral x7.to upload sitesine koydum artık ordan arkadaşlar başka sitelerde uplaod yapabilir ama kaynağında bizleri unutmasınlar Ankaradan msandal ve oyun havası ustad Ankaralı volkan 2 arkadaş 1 ayımızı aldı senkronlamak ama en sonunda oldu...

[hide][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[/hide]

Alternatif Linkli paylaşım

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ConqueR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-24-2010, 04:27 PM   #2
CİCİLİKIZ
Onbaşı

CİCİLİKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 186
CİCİLİKIZ has a reputation beyond reputeCİCİLİKIZ has a reputation beyond reputeCİCİLİKIZ has a reputation beyond reputeCİCİLİKIZ has a reputation beyond reputeCİCİLİKIZ has a reputation beyond reputeCİCİLİKIZ has a reputation beyond reputeCİCİLİKIZ has a reputation beyond reputeCİCİLİKIZ has a reputation beyond reputeCİCİLİKIZ has a reputation beyond reputeCİCİLİKIZ has a reputation beyond reputeCİCİLİKIZ has a reputation beyond repute

teşekkürler
CİCİLİKIZ isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-24-2010, 04:29 PM   #3
ConqueR
Yüzbaşı

ConqueR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 230
ConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond reputeConqueR has a reputation beyond repute
ConqueR - MSN üzeri Mesaj gönder

Rica ederim

ConqueR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-26-2010, 11:34 AM   #4
st_man
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 128
st_man has much to be proud ofst_man has much to be proud ofst_man has much to be proud ofst_man has much to be proud ofst_man has much to be proud ofst_man has much to be proud ofst_man has much to be proud ofst_man has much to be proud ofst_man has much to be proud ofst_man has much to be proud of

linkler sağlamdır umarım
st_man isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-26-2010, 11:38 AM   #5
netrolizer
Mavikaranlık

netrolizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1000
netrolizer isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
netrolizer - MSN üzeri Mesaj gönder

3 haricinde hepsi çalışmaktadır.
3 yenileniyor
Alternatif link isteyen arkadaşlar

Hotfile,Rapidshare

İletişim : crazylove54@sevdamiztr.com

netrolizer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Tags
asyalı, back, dönüş, future, geleceğe, kopan, rüştü, seslendirme, yekta
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Görünüm