Sevdamız Türkiye

Sevdamız Türkiye (http://www.sevdamiztr.com/index.php)
-   Sevdamız Türkiye Duyuruları (http://www.sevdamiztr.com/forumdisplay.php?f=561)
-   -   Sitemize Destek Olmak İsteyenler Buraya! (http://www.sevdamiztr.com/showthread.php?t=63794)

netrolizer 07-13-2010 07:28 PM

Sitemize Destek Olmak İsteyenler Buraya!

Sitemize Nasıl Bağışta Bulunabilirsiniz? (Resimli Anlatım)

1. Öncelikle resimde gördüğünüz "Bağış Yap" butonuna tıklıyoruz.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

2. Şimdi karşımıza gelen sayfada "Donate" yazısının yanında ki açılır menüden bağışta bulunmak istediğimiz miktarı "USD-Dolar" para birimi üzerinden belirliyoruz. Burada 5-10-20-50-100 dolar gibi hazır seçeneklerin yanında "Diğer" seçeneğini seçerek "1-2-3-4-....v.b" kendi belirleyeceğiniz bir miktarı girebilirsiniz. Ardından "Gönder" butonuna tıklıyoruz ve "Paypal" sayfasına yönleniyoruz.

3. Evet şimdi sitemizden paypala yönlendik. Paypal sayfasında login ekranı geliyor karşımıza, buradan paypal da kayıtlı olan email ve şifremizle giriş yapıyoruz.

4. Paypal hesabınıza giriş yaptığınıza göre artık sitemize bağış yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken paypal hesabınızdan onay vermek.

Not: İleri ki günlerde aylık olarak sitemize destek olan arkadaşlara çeşitli ayrıcalıklar sağlamayı düşünüyoruz. Bu konuda da önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Banka aracılığı ile yatırmak isteyen arkadaşlar özel mesajla banka bilgilerini istesinler lütfen

netrolizer 11-04-2010 12:05 AM

Arkadaşlar sitemizin barındırıldığı sunucuyu değiştirmek istiyoruz bunun sebebi olarak kesintilerin ve sitemizin hızının azalması buna istinaden sizlerin yardımlarınızı bekliyoruz kendi imkanlarımızla şu an yeni sunucuya geçemiyoruz 5 yıllık anlaşma için 200 usd (dolar) a ihtiyacımız var lütfen arkadaşlar 1 2 lira demeyin damlaya damlaya göl olur herkesin desteklerini bekliyoruz.
Destek olanların forumdan ne gibi yararları olacak diye soranlar aşağıdaki başlığı inceliyebilirler

turkforce 11-05-2010 07:42 PM

Usta Türk milleti olarak yiyiciliği severiz ümidini kırmak istemiyorum ama o kadar paylaşımını indirirler 1 kişi bile 1 kuruş göndermez düşünürler bu site sahibi siteden onca para kazanıyor birde utanmadan bizden mi istiyor der ama cebinden ödediğini bilmezler üstat 2 dolarım var paypalını gönderirmisin sana göndereyim Vip üyelikte istemez usta gerçi benim 2 dolarım sana faydası olmaz ama inşallah diğer üyeler arasında örnek olup siteye destek verirler.
Sevgilerimle
Yasin

MADDEVİL 11-05-2010 08:34 PM

Alıntı:

turkforce´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 67158)
Usta Türk milleti olarak yiyiciliği severiz ümidini kırmak istemiyorum ama o kadar paylaşımını indirirler 1 kişi bile 1 kuruş göndermez düşünürler bu site sahibi siteden onca para kazanıyor birde utanmadan bizden mi istiyor der ama cebinden ödediğini bilmezler üstat 2 dolarım var paypalını gönderirmisin sana göndereyim Vip üyelikte istemez usta gerçi benim 2 dolarım sana faydası olmaz ama inşallah diğer üyeler arasında örnek olup siteye destek verirler.
Sevgilerimle
Yasin

Bu ince Davranışınız İçin Teşekkür Ederiz ;)

netrolizer 11-05-2010 09:55 PM

yasin ödemen için teşekkürler ödemeni aldık evet söylediğin gibi 1 2 damlaya damlaya göl olur düşüncesindeyim şimdiye kadar tek ödeme yapan sensin sağolasın :( Sen istemesende ben seni vip kullanıcı grubuna geçiriyorum
Teşekkürler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:04 PM .